TAPS Україна

Вторгнення Росії в Україну є руйнівним для народу України. Під час російського вторгнення загинули тисячі мирних жителів та українських солдатів, і ця кількість продовжуватиме зростати, оскільки російські сили просуваються далі в Україну.

На жаль, це не нова територія для України. З 2014 року в боях на сході України загинули понад 14 тисяч людей. TAPS International працює з Україною з 2015 року. У 2018 році ми працювали, щоб підняти TAPS-Ukraine. TAPS Ukraine підтримує сім’ї 14 000 українців, які загинули, і тепер вони будуть підтримувати ще тисячі сімей, які втратили своїх близьких у цьому конфлікті.TAPS ИСТОРІЯ В УКРАЇНІ

У 2015 році до TAPS прийшов Держдепартамент США і попросив нас допомогти Україні у розробці програми підтримки сімей загиблих військових у конфлікті, який триває.

У 2014 році підтримувані Росією сепаратисти на Донбасі почали збройний конфлікт з Україною. Конфлікт на сході України тривав роками, і понад 14 тисяч українців було вбито, а 1,2 мільйона людей були переміщені. 

Побачивши модель допомоги TAPS під час незліченних зустрічей у Вашингтоні, Києві та Україні, TAPS Ukraine було створено, щоб надати TAPS модель допомоги всім тим, хто переживає смерть своїх близьких військових. 

TAPS Ukraine була офіційно заснована в 2018 році. TAPS Ukraine – незалежна громадська організація, у якій працюють українці та повністю фінансується за рахунок пожертв. Розташований у Дніпрі, TAPS Ukraine підтримав тисячі українців, які переживають смерть своїх близьких військових, за допомогою семінарів та реколекцій, надаючи ресурси та інформацію щодо горя та травм, а також підключаючи українців, які вижили, до професійних консультацій. 

TAPS International має меморандум про взаєморозуміння з нашою дочірньою організацією в Україні. Ми проводили конференції, на яких ділилися передовим досвідом надання допомоги ветеранам і постраждалим від травм. Ми переклали наші матеріали українською. Наші співробітники збираються щомісяця, щоб поділитися інформацією та поділитися нашим багаторічним досвідом у догляді за сім’ями загиблих військових. 

У міру загострення конфлікту в Україні ми продовжуємо підтримувати TAPS Ukraine та всіх тих, хто виступає за свободу та демократію в Україні. Ми щодня зв’язуємось з керівництвом ТАПС Україна та допомагаємо задовольнити перелік їхніх потреб. Сім'ям загиблих в Україні потрібні запаси від дитячих сумішей до спальних мішків. Будь-які кошти, зібрані TAPS International, будуть перераховані безпосередньо в TAPS Ukraine.

Щоб дізнатися більше про TAPS Ukraine, відвідайте їх сторінку у Facebook або відвідайте український веб-сайт.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зателефонуйте нам за номером 202.588.8277 або електронною поштою global@taps.org

Офіційна заява: мер Дніпра до ТАПС

Фото: Міжнародний візит TAPS у Східну Україну 2019 року | 2018 Міжнародна військова поїздка TAPS в Україну